Visasjahtas.lv

Libava

Cena 350 Eur/st. Atlaide 10% visam braucienam ja brauciena ilgums ir vairāk par 3 stundām.
Brauciens uz Roņu salu (2 diennaktis): 4140 Eur. Šis brauciens uz Roņu salu ir pieejams no pirmdienas līdz ceturtdienai.
Visas cenas norādītas bez PVN. 
Brauciens tiek uzskatīts par rezervētu kad tiek saņemta 35% priekšapmaksa.


Buru kuģa „Libava” būvniecība tika uzsākta 2007. gada maijā Petrozavodskas kuģu būvētavā „Varjag” un pabeigta 2008. gada septembrī. Būvniecības darbi veikti pēc visām tradīcijām un priekšnoteikumiem, kādi bija noteikti trīs gadsimtus atpakaļ.

Projektējot kuģi, tika izpētīti muzeju materiāli. Galvenais izziņas avots bija oriģinālie holandiešu kuģu zīmējumi, kas glabājas Jūras-kara muzejā Sanktpēterburgā, tika izmantotas arī vācu vēsturnieku grāmatas. Par pamatu projektam ņemta holandiešuherren-jahta ar mazu iegrimi, ko izmantoja aristokrāti gan izklaidei, gan sava stāvokļa apliecināšanai.
360° VIRTUĀLA TŪRE >>

“Libava” var uzņemt līdz pat 40 pasažieriem un piedāvā doties braucienā pa Lielupes un Jūrmalas piekrastes skaistākajām vietām. Mūsu viesi var piedalīties buru uzvilkšanā un izmēģināt spēkus pie burinieka stūres rata. Visu izbrauciena laiku Jūs iepriecinās lieliska mūzika un neaizmirstama romantika. Ja vēlēsities, Jums piedāvās bufetes galdu, uzkodas un karstos ēdienus (par ēdienkarti jāvienojas iepriekš).

Piedāvājam Jūsu uzņēmumam “izbraukuma apspriedi” uz vēsturiskā burinieka “Libava” klāja! Mēs dosimies svaiga vēja un saules gaismas pilnā izbraukumā gar gleznainajiem Lielupes krastiem un līča piekrasti.

Lai celtu Jūsu kolektīva komandas garu, varēsiet piedalīties buru pacelšanā un kuģa vadīšanas procesā. Ja vēlēsieties, mūsu kuģa restorāns parūpēsies par galda klāšanu Jūsu darbiniekiem. Noskaņai varam uzaicināt muzikantus, kas atskaņos dzīvo mūziku vai piemeklēt jums piemērotus ierakstus. Jebkurā gadījumā neaizmirstamus iespaidus un jūrā iešanas pieredzi mēs Jums garantējam!

“Libava” var uzņemt līdz 40 viesiem, minimālais izbrauciena ilgums ir 2 stundas.

Padariet vienu no savas dzīves svarīgākajām dienām patiešām neaizmirstamu! Piedāvājam jaunlaulātajiem doties romantiskā izbraucienā gar Jūrmalas piekrasti. Sārtās buras, lieliska mūzika un šampanieša dzirkstis padarīs šo brīdi neaizmirstamu.

Jūs varēsiet kopā nostāties pie kuģa stūres rata, simboliski uzsākot savu kopīgo ceļu dzīves plašajā jūrā. Senā lielgabala zalve svinīgi pavēstīs Jūrmalai par jaunas ģimenes tapšanu, un īpašais kāzu karogs kuģa mastā kļūs par Jūsu jaunās ģimenes talismanu un ķīlu patiesai mīlestībai un saskanīgai kopdzīvei daudzu gadu garumā.

Piedzīvojumi! Tieši piedzīvojumi sagaida mazos viesus uz mūsu “Libavas” klāja. Profesionāls aktieris jautrā pirāta lomā visa jūras izbrauciena laikā izklaidēs trokšņainos kuģa viesus.